ul. 1-go Maja 76,
42-676 Miedary - Gmina Zbrosławice
531 107 138
  • Przekaż 1%


    podatku na schronisko dla
    bezdomnych psów i kotów w Miedarach

    wpisując w rozliczeniu PIT: KRS: 0000270261
    z celem szczegółowym: Schronisko Miedary 5346

Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie.

George G. Vest

Lilo

Płeć: samiec
Wiek: ok.   6 lat
Rasa: Mieszaniec
Rejon:Śląsk
Kastracja: tak
Szczepienia: tak
Odrobaczenie: tak

Lilo jest dojrzałym, bo około 6 letnim psim panem, średniej wielkości.
To niezwykle kochająca istotka – bardzo uczuciowy pies. Bardzo cierpi w kojcu – cały czas czeka na człowieka, chodząc w koło i zerkając zza krat.
Liluś z ogromną chęcią ciągle dotrzymywałby kroku, towarzyszyłby w schroniskowych pracach – jest bardzo spragniony bliskości człowieka.
I to tej bliskości brakuje mu najbardziej – to z jej niedoborów bierze się jego ogromne cierpienie.
Liluś bardzo potrzebuje kogoś, kto zmieni jego smutne życie. Szukam mu cudownego, odpowiedzialnego człowieka, który nie pozwoli mu dłużej czekać i cierpieć – i zabierze go do swojego domu.
Może tym kimś jesteś właśnie Ty?

Jaki dokładnie jest Lilo?
Jak przystało na pieska w jego wieku – grzeczny, dojrzały, zrównoważony. Nie szaleje na smyczy – wita się serdecznie i wesoło – ale zachowując dobre maniery.
Lilo to niezwykle towarzyski i sympatyczny pies – obserwuje ludzi z ogromnym zainteresowaniem, zawsze chce przy nich być, witając się z wszystkimi, oczekując na głaskanie.
Liluś uwielbia się bawić – gdy na wspólny spacer zabieramy mu piłkę, z ogromną uciechą bawi się nią, a z jeszcze większą dumą niesie ją w pysiu. Rzucanie mu piłki – rzecz tak prosta – sprawia, że jest naprawdę szczęśliwy, zdaje się przez chwilę zapominać o smutnej rzeczywistości. Skupia się wtedy na człowieku i piłce, sam kontakt, ale i ruch dają mu wytchnienie.
Podejrzewam, że każda zabawka będzie dawała Lilusiowi prawdziwą frajdę – nie tylko piłka. Docenia wszystko, co otrzymuje.

Lilo bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jego nastawienie do innych piesków to dość enigmatyczna kwestia. Wymaga ono dokładniejszego sprawdzenia – na spacerach grzecznie je ignoruje, w stosunku do kolegi z kojca wykazywał bardzo silnie dominujące zachowanie (kolegę trzeba było przenieść do innego kojca), z kolei z koleżanką zgadzał się bez problemu.

Mogę gwarantować, że Lilo będzie cudownym kompanem, wiernym towarzyszem, cichym obserwatorem Twojej codzienności, motywatorem do ruchu (dzień bez gonienia piłki dniem straconym). Ta niepozorna istotka wniesie do Twojego domu mnóstwo pozytywnej energii.
Najpierw jednak to Ty musisz uleczyć lilusiowy smutek…

Kontakt w sprawie adopcji: 792 911 662  lub 531 107 138
Jeśli nie odbieramy bardzo prosimy o wiadomość SMS lub na FB!

Firma Handlowo Usługowa Mariusz Jurczyk
Schronisko Miedary

ul. 1-go Maja 76
42-676 Miedary - Gmina Zbrosławice

NIP: 649-128-20-91
REGON 273921576

tel. +48 531 107 138

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy: 77 1500 1445 1214 4005 4126 0000 (BZWBK) w tytule wpisując: Schronisko Miedary