ul. 1-go Maja 76,
42-676 Miedary - Gmina Zbrosławice
531 107 138
  • Przekaż 1%


    podatku na schronisko dla
    bezdomnych psów i kotów w Miedarach

    wpisując w rozliczeniu PIT: KRS: 0000270261
    z celem szczegółowym: Schronisko Miedary 5346

Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie.

George G. Vest

Wicher

Zobacz pozostałe: Znalazły dom

Płeć: samiec
Wiek: ok.   5 lat
Rasa: Mieszaniec
Rejon:Śląsk
Kastracja: tak
Szczepienia: tak
Odrobaczenie: tak

Wicherek to ok. pięcioletni psiak średniej wielkości. Wydaje się być zwyczajnym kundelkiem, ale ten niepozorny pies to istotka o ogromnym darze. Darze do sprawiania ludzi szczęśliwymi.

Wicher jest psem pogodnym, pełnym wigoru, werwy i niezłomnego entuzjazmu. Niezłomnego do momentu powrotu do schroniskowego kojca.

W kojcu psiak łamie się, wypatruje nas z tęsknotą i smutkiem przez kraty boksu. Wtula się w dłoń każdego, kto do niego podchodzi, nadstawia się do drapania po bródce. Cały czas tęskni, czeka, obserwuje to, co dzieje się w schronisku. Niemal każda próba wyjścia z jego kojca kończy się przemknięciem Wicherka między nogami i ucieczką. Widzę, jak bardzo się męczy….
Nie tak powinno wyglądać Wicherkowe życie – najwyższy czas, by zaszły w nim zmiany.
Zmiany tak diametralne, jak te, które dostrzegam na twarzach ludzi, którzy idą na spacer z tym psem.

Absolutnie każdy, kto wraca ze spaceru z Wicherkiem, jest uśmiechnięty i radosny. Wicher zaraża swym optymizmem każdego – robiąc maślane oczka, przybiegając na mizianie, obserwując wszystko z wesołym zainteresowaniem, skacząc do basenu i taplając się w nim z dziką satysfakcją, dając spontanicznego buziaka w nagłym przypływie uczuć, kładąc się na łące i pokazując brzuszek.

Człowiek, który go zaadoptuje, będzie miał w domu skarb na czterech łapkach.

Wicherek jest energicznym psem. Ładnie chodzi na smyczy, choć na początku mocno ciągnie. Akceptuje inne pieski, był nawet w kojcu z kolegą, który jakiś czas temu znalazł kochającą rodzinę. Od paru miesięcy ma w kojcu kompana, z którym świetnie się dogaduje.

Firma Handlowo Usługowa Mariusz Jurczyk
Schronisko Miedary

ul. 1-go Maja 76
42-676 Miedary - Gmina Zbrosławice

NIP: 649-128-20-91
REGON 273921576

tel. +48 531 107 138

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy: 77 1500 1445 1214 4005 4126 0000 (BZWBK) w tytule wpisując: Schronisko Miedary